Endüstriyel Mutfak Sektörü

Endüstriyel Mutfak Sektörü

Endüstriyel Mutfak Sektörü

Endüstriyel mutfak sektöründeki teknoloji geliştikçe her geçen gün daha yeni ürünlerle hızla ilerleyişine devam etmektedir.


En uygun çelik ürünlerini en uygun fiyatlar ve en kaliteli haliyle satın almak isteyenlerin tercihi Derinoks Endüstriyel Mutfak, endüstriyel alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.
 
Endüstriyel mutfak sektöründeki teknoloji geliştikçe her geçen gün daha yeni ürünlerle hızla ilerleyişine devam etmektedir. En uygun çelik ürünlerini en uygun fiyatlar ve en kaliteli haliyle satın almak isteyenlerin tercihi Derinoks Endüstriyel Mutfak, endüstriyel alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Fırın, benmari, ızgara makinası, tost makinası, sanayi tipi fritöz, patates kızartma makinası, doğalgazlı mutfak malzemeleri, pizza fırınları, döküm ızgara makineleri, evye, kuzine, raf ve daha birçok mutfak ürünleri Derinoks Endüstriyel Mutfak showroomumuzda bulunmaktadır.
 
İş yeri ürünleri ile ilgili olarak ızgara makineleri lokanta ürünleri arasında yer alan ce belgeli ve gazmer onaylı pleyt ızgara ve döküm ızgara ürünlerinden tercih ettiğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Izgara makinesi modelleri için bir çok büyüklükte ve ebatlarda döküm ızgara mekineleri bulunmaktadır.
 
Sanayi tipi mutfak ürünleri ile ilgili olarak piyasada satılan ürünlerden ziyade, endüstriyel tipi sanayi mutfak ürünleri kullanım kolaylıkları ve kullanım şartları ile ilgili olarak ayrıntılı kullanım şekliyle birlikte yanında gönderilen kullanma klavuzu sayesinde, döküm sanayi tipi mutfak malzemenizi nasıl kullanacağınız ayrıntılı bir şekilde anlatıp sizlerin hizmetine sunuyoruz.
 
Kullanım kılavuzları sayesinde rahat ve kolay bir kullanım şekline sahip olabilirsiniz. Sanayi mutfak ürünleri seçkin markaların ve modellerin bir araya getirilerek ayrıntılı olarak incelenmesi ve kullanım şartları ile ilgili olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutularak ürünlerin satışı yapılmaktadır. Sanayi mutfak malzemeleri arasında yer alan sanayi fritöz, bulaşıkhane ürünleri, raflar, evyeler, snack ürünler, döküm ızgara, köfte makinesi, döküm tost makinası ve lokanta malzemeleri ile diğer ürünleri olarak satışı yapılmakta olan daha birçok endüstriyel mutfak malzemeleri satılmaktadır.
 
Endüstriyel mutfak ekipmanları ve markaları arasında yer alan sayısız marka ve model ürünlerin içerisinden size uygun profesyonel mutfak ekipmanlarını tercih edebilirsiniz.