Derinoks Mutfak, endüstriyel mutfak, ısıtma - soğutma ve hastane ekipmanları alanında hizmet vermektedir. Merkezi Kayseri'de bulunan Derinoks Endüstriyel mutfak ekipmanları firmamız tüm ürünleri kendi fabrikasında üretmekte ve 2 mağazada müşterilerin beğenisine sunmaktadır. 
Bunlarla beraber Derinoks Endüstriyel mutfak ekipmanları firmamız; Sivas endüstriyel mutfak ekipmanları, Nevşehir endüstriyel mutfak ekipmanları, Yozgat endüstriyel mutfak ekipmanları, Niğde endüstriyel mutfak ekipmanları, Kırşehir endüstriyel mutfak ekipmanları, Kayseri endüstriyel mutfak ekipmanları illeri bazında etkin olarak faaliyetlerini sürdümenin yanı sıra avanos endüstriyel mutfak ekipmanları, göreme endüstriyel mutfak ekipmanları ve ürgüp endüstriyel mutfak ekipmanları gibi birçok önemli ilçede de endüstriyel mutfak ekipmanları satışı ve satış sonrası hizmetleri noktasında başarılı çalışmalar yürütmektedir. 
Derinoks Endüstriyel mutfak ekipmanları firmamız; yalnızca yurt içi piyasasıyla yetinmemektedir. Yurtdışında Avrupa ülkelerine ihracat yapılmaktadır. Almanya, Fransa, Danimarka gibi birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika Ülkeleri ve Rusya Pazarında da ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.
Derinoks Endüstriyel mutfak ekipmanları firmamıza internet aracılığı ile de ulaşılmakta ve online satış ve satış sonrası hizmet bilgilendirmelerine ulaşılabilmektedir. Firmamız; endüstriyel mutfak ekipmanları imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin birçoğunu internetten online olarak satışa sunmaktadır.
Derinoks, endüstriyel mutfak ekipmanlarını paslanmaz imalat garantisi ile satışını yapmaktadır ve montajını sağlamaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında müşteri siparişlerine göre üretimi gerçekleştirilen ürünlerimiz de bulunmaktadır. Müşterilerimizin firmamıza ulaştırdığı ölçülere göre endüstriyel mutfak ekipmanları uzman ekibimizi tarafından üretilmektedir.
 Derinoks, A'dan Z'ye mutfak projleri de hazırlayıp endüstriyel mutfak ekipmanları ile yeniden şekillendirerek satışını yapmaktadır. Bu hizmet kapsamında müşterilerimiz firmamızla irtibata geçebilmektedir. Derinoks, bu hizmeti sayesinde müşterilerinin mutfak projeleriyle ilgili olarak hem ürünleri yerinde seçebilme şansını sunmakta hem de Derinoks'un profesyonel endüstriyel mutfak tecrübesiyle doğru yönlendirme için fırsat yaratmaktadır.